Wsparcie WFOŚiGW Wrocław

Misie Szopisie! Oto obiecany efekt końcowy!

Chłopaki z najlepszej wolierowej ekipy CentrumHodowlane.pl postawili to cudeńko w jeden dzień!
Woliera o powierzchni 120m2, wysoka na 3m, z mocnej siatki zgrzewanej, aluminiowy szkielet, 2 śluzy wejściowe, otwierana ściana dzieląca – to wszystko pomoże nam ocalić kilkadziesiąt szopich żyć!!!
Docelowo woliera zostanie połączona tunelami z poprzednią, przez co nasze szopy będą miały do dyspozycji łącznie 240m2.

Jest jeszcze jedna ważna informacja! Nasza działania na rzecz ochrony przyrody zostały docenione przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu !!!

Realizujemy projekt pn.: Budowa woliery dla zwierząt w ramach rozbudowy azylu prowadzonego przez Fundację Szopowisko lek. wet. Grzegorz Dziwak!
Przyznano nam wsparcie finansowe w kwocie 48.878,04zł!!!

Dzięki Waszemu wsparciu i uzyskanej dotacji udało nam się już w całości opłacić budowę woliery!
Nie zamierzamy jednak się zatrzymywać! Zwierzaki nad potrzebują! Będziemy tworzyć dla nich kolejne domy!

Cały czas na Was liczymy: WSPARCIE FUNDACJI