działamy dzięki wam

Wsparcie

Jeśli kochasz przyrodę i zwierzęta, jeśli uważasz, że to co robimy jest słuszne – możesz nas wspomóc

Przekaż dla szopów i nie tylko 1,5% swojego podatku (zbiórka możliwa jest dzięki uprzejmości fundacji Schronisko Pegasus) – wystarczy, że wypełniając swoje zeznanie podatkowe PIT (28, 36, 36L, 37, 38) podasz w odpowiedniej rubryce nr KRS 0000119251 z dopiskiem SZOPOWISKO.

 

W zależności od aktualnych potrzeb organizujemy dedykowane pod dany cel zbiórki finansowe, np. budowa nowej woliery, opłacenie leczenia podopiecznych, czy zakup karm i akcesoriów dla zwierząt. Zbiórki organizowane są bezpośrednio na naszym Facebooku oraz za pośrednictwem portalu: ratujemyzwierzaki.pl . Najnowsze zbiórki:

– Dla mundżaków z paczki (kliknij),

– Rozbudowa szopowiska (kliknij).

Jesteśmy na Patronite , dlatego, że Fundacja to także koszty utrzymania, wyżywienia oraz opieki medycznej nad zwierzętami. Na tym jednak nie koniec. Prowadzenie Fundacji generuje również wiele stałych kosztów administracyjnych. Tylko dzięki Waszemu wsparciu uda nam się działać efektywnie i chronić naszych małych Przyjaciół.


Zapraszamy wszystkich do udziału w naszej grupie facebookowej – bazarku na rzecz zwierzaków z Szopowiska. Możecie znaleźć tam coś dla siebie, jak i sami  wystawić na aukcję przedmiot lub usługę 🙂 Adres oraz regulamin znajdziecie tutaj : Bazarek na rzecz Fundacji Szopowisko

Ruszył nasz profil na portalu Donorbox, gdzie można przekazać szopikom darowiznę także z poza naszej granicy. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj:

Donorbox donate

Wpłać dowolną kwotę na konto Fundacji Szopowisko. Nie da się ukryć, że wsparcie finansowe jest tym czego potrzeba najbardziej, co rusz pojawiają się nieprzewidziane wydatki, koszty leczenia, nowi podopieczni do zaopiekowania, wtedy tylko pieniążki ratują nas z opresji. Jeśli chcesz wspomóc nas finansowo możesz dokonać na nasze konto przelew w dowolnej kwocie. Pekao S.A. 86 1240 6768 1111 0011 1161 8348 Fundacja Szopowisko lek. wet. Grzegorz Dziwak Możesz także skorzystać z przekazania datku finansowego za pośrednictwem portalu: ratujemyzwierzaki.pl
Nasi podopieczni są niezmiernie wdzięczni nowemu Darczyńcy firmie MiDaTech: www.midatech.pl
To wspaniałe, że los zwierząt nie jest Wam obojętny!

Czy wiesz że zwykłe zakupy mogą mieć niezwykłą moc?

Razem z FaniMani.pl w kilku prostych krokach możesz pomagać przy okazji i bezpłatnie!

Naszym partnerem może zostać zarówno osoba prywatna, jak i inna fundacja, czy firma. Stałe partnerstwo nie musi opierać się tylko na wsparciu finansowym. Można nas wspomagać także na wielu innych płaszczyznach codziennego i niecodziennego działania Szopowiska. Jeśli chcesz aby Twoje dane / logo były umieszczone na naszej stronie i abyśmy napisali o Tobie w naszych mediach społecznościowych – przedstaw nam swoją wizję partnerstwa, na pewno znajdziemy dobry dla obu stron pomysł.
Dużo zwierzaków, dużo potrzeb. Każdy z naszych podopiecznych wymaga innego rodzaju pokarmu, leków, zabawek. Potrzeby stale się zmieniają, ale zawsze czegoś brakuje bardziej. Jeśli nie chcesz / nie możesz przekazać dla zwierząt datku finansowego, może jesteś w stanie obdarować je czymś, czego aktualnie potrzebują?

Jeśli masz jakiś pomysł na prezent lub chcesz zapytać co najbardziej ucieszy zwierzaki – napisz do nas!

Polub nas na Facebooku i Instagramie, udostępniaj nasze posty i zbiórki – w dzisiejszych czasach media społecznościowe stanowią dużą część naszego codziennego życia. Obserwując nas w internecie będziesz na bieżąco z działaniami Szopowiska i życiem jego podopiecznych. Staramy się regularnie dostarczać wszystkim obserwującym dużo radości z oglądania naszych pupili. Udostępniając nasze posty i zbiórki pomagasz nam dalej działać i rozwijać się, nie ponosząc żadnych kosztów!