działamy dzięki wam

Wsparcie

Jeśli kochasz przyrodę i zwierzęta, jeśli uważasz, że to co robimy jest słuszne – możesz nas wspomóc

Przekaż dla szopów i nie tylko 1,5% swojego podatku (zbiórka możliwa jest dzięki uprzejmości fundacji Schronisko Pegasus) – wystarczy, że wypełniając swoje zeznanie podatkowe PIT (28, 36, 36L, 37, 38) podasz w odpowiedniej rubryce nr KRS 0000119251 z dopiskiem SZOPOWISKO.

1procent szopowisko

W zależności od aktualnych potrzeb organizujemy dedykowane pod dany cel zbiórki finansowe, np. budowa nowej woliery, opłacenie leczenia podopiecznych, czy zakup karm i akcesoriów dla zwierząt. Zbiórki organizowane są bezpośrednio na naszym Facebooku oraz za pośrednictwem portalu: ratujemyzwierzaki.pl .

Obecne zbiórki: SZOPIDOM

W Twojej szafie zalegają nieużywane już ubrania, które mogą jeszcze komuś posłużyć? Możesz się ich łatwo pozbyć i przy okazji wesprzeć podopiecznych Szopowiska! Wystarczy, że przygotujesz karton z ubraniami o wadze 10-30kg (lub kilka takich paczek, aby nie przekroczyć 30kg w kartonie) i zamówisz kuriera z portalu ubraniadooddania.pl – to wszystko zupełnie bezpłatnie! Za każdy kilogram oddanych ubrań, nasze zwierzaki otrzymają na swoje konto 1zł 🙂
Jesteśmy na Patronite , dlatego, że Fundacja to także koszty utrzymania, wyżywienia oraz opieki medycznej nad zwierzętami. Na tym jednak nie koniec. Prowadzenie Fundacji generuje również wiele stałych kosztów administracyjnych. Tylko dzięki Waszemu wsparciu uda nam się działać efektywnie i chronić naszych małych Przyjaciół.  

LISTA PATRONÓW:


Zapraszamy wszystkich do udziału w naszej grupie facebookowej – bazarku na rzecz zwierzaków z Szopowiska. Możecie znaleźć tam coś dla siebie, jak i sami  wystawić na aukcję przedmiot lub usługę 🙂 Adres oraz regulamin znajdziecie tutaj : Bazarek na rzecz Fundacji Szopowisko

Czy wiesz że zwykłe zakupy mogą mieć niezwykłą moc? Razem z FaniMani.pl w kilku prostych krokach możesz pomagać przy okazji i bezpłatnie!

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1700 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.


1. Zarejestruj się w FaniMani.pl FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i w ciągu roku zrobisz zakupy przez FaniMani.pl za min. 100 zł, otrzymamy dodatkowe 2×5 zł.


2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki Przypominajka FaniMani

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani, aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!


3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore) Pobierz Aplikację MobilnąPobierz Aplikację Mobilną

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1700 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Ruszył nasz profil na portalu Donorbox, gdzie można przekazać szopikom darowiznę także z poza naszej granicy. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj:

Donorbox donate

Wpłać dowolną kwotę na konto Fundacji Szopowisko. Nie da się ukryć, że wsparcie finansowe jest tym czego potrzeba najbardziej, co rusz pojawiają się nieprzewidziane wydatki, koszty leczenia, nowi podopieczni do zaopiekowania, wtedy tylko pieniążki ratują nas z opresji.
Jeśli chcesz wspomóc nas finansowo możesz dokonać na nasze konto przelew w dowolnej kwocie.

Pekao S.A.86 1240 6768 1111 0011 1161 8348

Kod SWIFT Bank Pekao PKOPPLPW

Kod IBAN PL86124067681111001111618348

Fundacja Szopowisko lek. wet. Grzegorz Dziwak

Możesz także skorzystać z przekazania datku finansowego za pośrednictwem portalu: ratujemyzwierzaki.pl

Nasi podopieczni są niezmiernie wdzięczni nowemu Darczyńcy firmie MiDaTech: www.midatech.pl
To wspaniałe, że los zwierząt nie jest Wam obojętny!
Naszym partnerem może zostać zarówno osoba prywatna, jak i inna fundacja, czy firma. Stałe partnerstwo nie musi opierać się tylko na wsparciu finansowym. Można nas wspomagać także na wielu innych płaszczyznach codziennego i niecodziennego działania Szopowiska. Jeśli chcesz aby Twoje dane / logo były umieszczone na naszej stronie i abyśmy napisali o Tobie w naszych mediach społecznościowych – przedstaw nam swoją wizję partnerstwa, na pewno znajdziemy dobry dla obu stron pomysł.
Dużo zwierzaków, dużo potrzeb. Każdy z naszych podopiecznych wymaga innego rodzaju pokarmu, leków, zabawek. Potrzeby stale się zmieniają, ale zawsze czegoś brakuje bardziej. Jeśli nie chcesz / nie możesz przekazać dla zwierząt datku finansowego, może jesteś w stanie obdarować je czymś, czego aktualnie potrzebują? Jeśli masz jakiś pomysł na prezent lub chcesz zapytać co najbardziej ucieszy zwierzaki – napisz do nas!

Jako, że często nie po drodze nam z kurierem, czy listonoszem 🙂 preferujemy odbiór paczek w paczkomacie :

GNC01G Kątecka 75, Gniechowice (tel. 513 255 595, mail  fundacjaszopowisko@gmail.com).

Przed wysłaniem prezentu zwierzakom koniecznie daj nam znać, abyśmy byli gotowi na odbiór przesyłki.

Polub nas na Facebooku i Instagramie, udostępniaj nasze posty i zbiórki – w dzisiejszych czasach media społecznościowe stanowią dużą część naszego codziennego życia. Obserwując nas w internecie będziesz na bieżąco z działaniami Szopowiska i życiem jego podopiecznych. Staramy się regularnie dostarczać wszystkim obserwującym dużo radości z oglądania naszych pupili. Udostępniając nasze posty i zbiórki pomagasz nam dalej działać i rozwijać się, nie ponosząc żadnych kosztów!
Skip to content